השירותים שלנו

שינוי ת.ב.ע עד לאישור סופי

משרדינו מתמחה בהגשת תכניות לשינוי תב"ע, תוספת זכויות בניה, תוספת יחידות דיור, שינוי בקווי בנין, שינוי ייעוד ועוד. מיקסום הפוטנציאל הטמון בנכס. הגשת תכניות תב"ע מקומית ותב"ע מחוזית, ייצוג תכנוני מלא מול אדריכלים, יועצים, הרשויות והוועדה המחוזית.

ניהול ופיקוח הנדסי

ניהול ופיקוח הנדסי עם מערכת בקרה ומעקב צמוד. משרדנו מספק מעקב צמוד של כל הגורמים הרלוונטיים במהלך הבניה, מהנדסים מקצועיים, ואנשי מקצוע שונים, ע"מ לבטח ולבקר את מהלך בניית הפרויקט. 

טיפול מהיר ומקצועי לקבלת טופס 4

חברת ארץ ברכה ראתה לנכון לשנות את השיטה לקבלת טופס 4, חברתנו עם נסיון רב בפרוייקטים גדולים ובאלפי יחידות דיור מתמחה במתן שירותי יעוץ וניהול ופיקוח לחברות בניה ויזמים פרטיים בקבלת טופס 4.
מהמציאות בשטח, קבלנים ויזמים רבים מתקשים בקבלת טופס 4, הקושי נובע ממספר גורמים.
ראשית, ככל שהטכנולוגיה והפיתוחים מתקדמים, מתרבות הדרישות והבדיקות על ידי כלל הגורמים המאשרים, דבר היוצר בלבול אצל רבים.
בנוסף, צוות ניהול האתר אינו בקי בנבכי הדרישות לקבלת טופס 4, ומשום כך אינו יודע לתעדף את העבודות הנדרשות על מנת לזרז ולקדם את הבדיקות והאישורים לקבלת האישור לאיכלוס מהגורמים המאשרים.
נסיונה של חברתנו הינו הן בעבודת באתר והן בעבודה מול הרשויות. אנו מגיעים לאתר החל מכשישה חודשים טרום מועד קבלת טופס 4 על מנת לתת הוראות לצוותים ולמתן דגש על העבודות הנדרשות לקבלת טופס 4.
לאחר קבלת האישורים אנו מרכזים את האישורים ומעבירים אותם במרוכז בצורה מקצועית הן ליזם והן לרשויות.
עבודה בצורה זו חוסכת לקבלן וליזם הן בכוח אדם בטיפול בטופס 4 והן בהקדמת הזמן לקבלת טופס 4. וראש שקט להתחיל בפרויקטים חדשים.

מבנים ושכונות שקיבלו טופס 4 בעזרתנו

הר המלך א' בית שמש
הר המלך ב' בית שמש
אחיסמך A לוד
פנינת הרכס צור הדסה