הפרויקטים שלנו

גבעת זאב החדשה

רמות

הר חומה

מגדל

גבעת זאב החדשה

כמה מילים על גבעת זאב

200

יחידות דיור

130,000 מ'

מסחר והייטק

גני אירועים

גבעת זאב היא התנחלות עירונית צפונית מערבית לירושלים, אשר הוקמה ב-1977 והוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1983. היישוב נמצא דרומית לכביש 443.

גלריה

רמות

כמה מילים על רמות

450 יחידות דיור

2,000 מטר מסחרי

שכונת רמות בירושלים ממוקמת בגבול צפונית מערבית, כ-750 מטר מעל פני הים, עם נוף מדהים של 360 מעלות – מצפון לדרום, מקבר שמואל הנביא ועד לשכונות הדרומיות בעיר. אוויר הרים צלול ושקט פסטוראלי משכר. הפרויקט –  מהיפים ביותר בעיר. עם  גינות משחקים לילדים, פינות כושר ושבילי הליכה למבוגרים. בתי ספר, בתי כנסת, מעונות יום, קופות חולים, וכל השירותים הנצרכים – מבלי צורך להיטלטל רחוק. בצמוד לפרויקט: קניון רמות. וכן, הרכבת הקלה תעבור בסמוך. מסוף אוטובוסים עירוני מתוכנן. וכן לא הרחק משם  מסוף אוטובוסים ארצי.

גלריה
ועוד משהו על רמות

הר חומה

כמה מילים על הר חומה

350

יחידות דיור

2,000

מטר מסחר

השכונה שוכנת על המדרון אשר בין הר חומה הישנה לשכונת גילה. מדובר במיקום אסרטגי אשר כלול בתוכנית מתאר 2000 של עיריית ירושלים. הקרקע בבעלות פרטית.

מיקום השכונה החדשה הניו מרכזי בירושלים. האזור סמוך לתלפיות – אזור תעשייה וותיק שכיום משמש יותר לקניות ולבילויים. סמוך להר חברון – נתיב תחבורה ראשי המקשר את האזור לעיר העתיקה ולכותל המערבי מחד ולקבר רחל מאידך, במרחק נסיעה קצר מארנונה, ארמון הנציב, גילה, מלחה שכונות מגורים מרכזיות בירושלים.

גלריה
ועוד משהו על הר חומה

פארק המים - מגדל

כמה מילים על מגדל

70 דונם

תיירות ונופש

מִגְדָּל היא מושבה במחוז הצפון, השוכנת לשפתה הצפון-מערבית של הכנרת, כשמונה קילומטרים צפונית לטבריה. היישוב הוכרז כמועצה מקומית בשנת 1949. שטח השיפוט של היישוב הוא 12,000 דונם. ב-2003 הומלץ על איחוד המועצה האזורית עמק הירדן עם המועצות המקומיות מנחמיה, מגדל וכנרת[3], אך רק מגדל נשארה לבסוף מועצה מקומית עצמאית.

הקרקע פרטית, משקיפה על הכנרת – נוף הרים משכר. יושבת על כביש 90, זהו הכביש הארוך ביותר במדינה כ 500 ק"מ. זה ממוקם בצומת מרכזית מאד בצפון היציאה מטבריה לכיוון צפת וקריית שמונה.

הממשלה קיבלה החלטה להרחיב את הכביש ובפרט באזור הזה שעוברים אלפי תיירים. ממול לשטח נבנה קומפלס של בתי מלון.

גלריה